Home / Lajme / VIDEO: Humb fluturimin “çmendet” pasagjeri, shkon të hapë derën e avionit

VIDEO: Humb fluturimin “çmendet” pasagjeri, shkon të hapë derën e avionit

Ky është momenti dramatik kur një pasagjer i nxehur vrapon drejt avionit në aeroportin e Melburnit në Australi dhe përpiqet të hapë derën e tij pasi ishte me vonesë.

Pamjet e pazakonta janë filmuar sot kur një person humbi fluturimin dhe më pas u përpoq të kapte avionin.

Pasagjeri u nxeh pasi i thanë se ishte vonë për fluturimin e tij. Ai madje fillojë të tymosë duhan në terminalin e aeroportit.

Menjëherë drejt tij u hodhën forcat e sigurisë që u përpoqën ta ndalojnë. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje