Lajme

VIDEO: E habitshme, peshku mbetet i gjallë edhe pas gatimit, lëviz në pjatë

Disa persona që ishin duke ngrënë në një restorant kinez i ndodhi diçka e paimagjinueshme me ushqimin që kishin porositur.

Peshku që ata kishin marrë për të ngrënë edhe pse ishte gatuar, lëviz nga pjata edhe del jashtë saj.

Imazhet e telefonit celular kapën momentin kur peshku, i përgatitur me qepë dhe salcë soje, papritmas u largua nga pllaka.

Dy burra mund të shihen duke u larguar nga tryeza e ngrënies, pasi peshku fillon të lëvizë. (TemA)

Loading...

Disa persona që ishin duke ngrënë në një restorant kinez i ndodhi diçka e paimagjinueshme me ushqimin që kishin porositur.

Peshku që ata kishin marrë për të ngrënë edhe pse ishte gatuar, lëviz nga pjata edhe del jashtë saj.

Imazhet e telefonit celular kapën momentin kur peshku, i përgatitur me qepë dhe salcë soje, papritmas u largua nga pllaka.

Dy burra mund të shihen duke u larguar nga tryeza e ngrënies, pasi peshku fillon të lëvizë. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO: E habitshme, peshku mbetet i gjallë edhe pas gatimit, lëviz në pjatë VIDEO: E habitshme, peshku mbetet i gjallë edhe pas gatimit, lëviz në pjatëRating: 5.0
To Top