Home / Lajme / VIDEO: Burri rreh barbarisht gruan në Turqi, ja reagimi i kalimtarëve

VIDEO: Burri rreh barbarisht gruan në Turqi, ja reagimi i kalimtarëve

Media e njohur turke CCTV ka publikuar momentin dramatik ku një burrë godet dhe gjuan pa pushim ish-bashkëshorten e tij.

Nga pamjet ai nuk ndalon së gjuajturi ish bashkëshorten edhe pse ajo bërtet e ulërin duke kërkuar ndihmë nga kalimtarët.

Asaj i vijnë në ndihmë disa qytetarë që godasin burrin dhunues.(TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje