Lajme

VIDEO: Aurela Hoxha huton kalimtarët, “lëpin” akulloren dhe nxjerr gjoksin

Aurela Hoxha është një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Modelja seksi prej disa ditësh ndodhet jashtë vendit ku po kalon disa momente relaksi.

Por ajo nuk ka harruar që të përshëndesë fansat e saj në Istagram me një video mjaft hot.

Aurela shfaqet pa reçipeta teksa konsumon një akullore. (TemA)

when the sun goes down

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on Apr 30, 2018 at 12:50pm PDT

Loading...

Aurela Hoxha është një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Modelja seksi prej disa ditësh ndodhet jashtë vendit ku po kalon disa momente relaksi.

Por ajo nuk ka harruar që të përshëndesë fansat e saj në Istagram me një video mjaft hot.

Aurela shfaqet pa reçipeta teksa konsumon një akullore. (TemA)

when the sun goes down

🌅

🌅

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO: Aurela Hoxha huton kalimtarët, “lëpin” akulloren dhe nxjerr gjoksin VIDEO: Aurela Hoxha huton kalimtarët, “lëpin” akulloren dhe nxjerr gjoksinRating: 5.0
To Top