Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

VIDEO: Aksident në ajër, avioni përplaset me helikopterin

Këto pamje të tmerrshme zbulojnë momentin kur një avion i vogël është përplasur me një helikopter në ajër.

Pamjet tregojnë përplasjen e helikopterit Robinson R22 dhe një avioni Piper PA-28 në aeroportin e Clearwater në Florida.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur më 23 shtator, por pamjet janë publikuar vetëm tani. (TemA)

Loading...

Këto pamje të tmerrshme zbulojnë momentin kur një avion i vogël është përplasur me një helikopter në ajër.

Pamjet tregojnë përplasjen e helikopterit Robinson R22 dhe një avioni Piper PA-28 në aeroportin e Clearwater në Florida.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur më 23 shtator, por pamjet janë publikuar vetëm tani. (TemA)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO: Aksident në ajër, avioni përplaset me helikopterin VIDEO: Aksident në ajër, avioni përplaset me helikopterinRating: 5.0
To Top