Home / Lajme / “Unë i vogël pilot ëndërroja”. Batuta e Metës me Donald Lu
“Unë i vogël pilot ëndërroja”. Batuta e Metës me Donald Lu

“Unë i vogël pilot ëndërroja”. Batuta e Metës me Donald Lu

Promovimi i librit “Në Opinionin tim…” të autores Valbona Zeneli ka bërë bashkë në një sallë Presidentin Ilir Meta dhe ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Donald Lu.

Presidenti dhe Ambasadori patën një komunikim me batuta mes njëri-tjetrit.

Sipas të pranishmëve që ishin në këtë aktivitet, mësohet që Presidenti Meta i ka thënë Ambasadorit Lu: “Unë i vogël pilot ëndërroja”!

“Unë i vogël pilot ëndërroja”. Batuta e Metës me Donald Lu
“Unë i vogël pilot ëndërroja”. Batuta e Metës me Donald Lu
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje