Lajme

Tragjedi në Gjirokastër, burri djeg shtëpinë dhe më pas var veten

Tragjedi në Gjirokastër, burri djeg shtëpinë dhe më pas var veten
Loading...

Një ngjaje e rëndë ka tronditur qytetin e Gjirokastrës.
Një 53-vjeçar nga lagjja ‘Zinxhira’ në Gjirokastër, pasi i ka vënë flakën shtëpisë, është vetëvarur në një përrua në lagjen ‘Manalat’.

Shtetasi me inicialet A.V., 53 vjeç është gjendur i vetëvarur nga policia në afërsi të ish-banesës në lagjen ‘Manalat’ pas njoftimit të banorëve.

Njoftimi i policisë
Më datë 19.01.2018, në lagjen “Zinxhira”, në katin e dytë të pallatit, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit A.V vjeç 53, ku janë djegur pajisjet shtëpiake të një dhome. Nga këqyrja e vendit të ngjarjes rezultoi se shkaku i djegies së banesës është vënia e zjarrit nga shtetasi A.V, i cili kishte probleme të theksuara mendore dhe pas djegies së banesës ky shtetas ka dalë me vrap nga banesa e tij dhe me pas është gjetur i vdekur në përroin e lagjes “Manalat”, ku ishte vetëvarur. Materialet ju kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër.

Tragjedi në Gjirokastër, burri djeg shtëpinë dhe më pas var veten

Tragjedi në Gjirokastër, burri djeg shtëpinë dhe më pas var veten

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tragjedi në Gjirokastër, burri djeg shtëpinë dhe më pas var veten Tragjedi në Gjirokastër, burri djeg shtëpinë dhe më pas var vetenRating: 5.0
To Top