Lajme

Tirana, projekti Superiore nis me rinovimin e Ze Marias

Ka nisur sot zyrtarisht projekti Superiore pwr klubin e Tiranes.

Presidenti i bardhebluve Refik Halili, ka gjetur akordin me trajnerin Ze Maria per te rinovuar kontraten per dy vitet e ardhshme.

Se bashku me te kane rinovuar dhe ndihmes trajneri Marco Aurelio dhe pergatitesi atletik Rafael Costa.

Marreveshja e re ka sjelle shtrengimin e duarve mes paleve per nje projekt ambicioz. Klubi vijon punen per bere gati pergatitjet verore dhe skuadren Superiore.

Loading...

Ka nisur sot zyrtarisht projekti Superiore pwr klubin e Tiranes.

Presidenti i bardhebluve Refik Halili, ka gjetur akordin me trajnerin Ze Maria per te rinovuar kontraten per dy vitet e ardhshme.

Se bashku me te kane rinovuar dhe ndihmes trajneri Marco Aurelio dhe pergatitesi atletik Rafael Costa.

Marreveshja e re ka sjelle shtrengimin e duarve mes paleve per nje projekt ambicioz. Klubi vijon punen per bere gati pergatitjet verore dhe skuadren Superiore.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tirana, projekti Superiore nis me rinovimin e Ze Marias Tirana, projekti Superiore nis me rinovimin e Ze MariasRating: 5.0
To Top