Home / Lajme / Tetova me një projekt Miljona Euro në sheshin ILIRIA nga Levizja Besa, Tetovarë votone Bilall Kasamim !
Tetova me një projekt Miljona Euro në sheshin ILIRIA nga Levizja Besa, Tetovarë votone Bilall Kasamim !

Tetova me një projekt Miljona Euro në sheshin ILIRIA nga Levizja Besa, Tetovarë votone Bilall Kasamim !

Tetova me një projekt Miljona Euro në sheshin ILIRIA nga Levizja Besa, Tetovarë votone Bilall Kasamim !
Tetova me një projekt Miljona Euro në sheshin ILIRIA nga Levizja Besa, Tetovarë votone Bilall Kasamim !
Tetova me një projekt Miljona Euro në sheshin ILIRIA nga Levizja Besa, Tetovarë votone Bilall Kasamim ![/caption]

Tetovaret kan shance te perfitojne nga BESA kete rast, Gjithe Tetova do mare pamje tjeter krejtesisht Europjane. Mjafton vetem te Votojne Levizjen Besa. Dje kreu i Lëvizjës BESA, Bilall Kasami që njëherit është kandidat për kryetar komune në Tetovë shpalosi projektin e tij për sheshin e Tetovës nëse i fiton zgjedhjet lokale.
Ky projekt parashikon rrugë nëntokësore në pjesën ku tash është sheshi, 180 vendparkime nëntokësore, sipërfaqe gjelbërimi, fontanë në mes të sheshit, amfiteatër. Për më shumë shikojeni videon:

Video Projekti i Tetoves

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje