Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Tërmet shkatërrimtar në 23:30, reagon Ministria e Mbrojtjes

Sapo është ndjerë tërmeti më i fundit në Tiranë, me magnitudë 4.5, në disa portale dhe rrjete sociale ka filluar të qarkullojë një lajm “zyrtar” se rreth orës 23:30 do të ketë një tërmet shkatrrimtar.

Por nuk ka vonuar shumë as reagimi i Ministrisë së Mbrojtjes, e cila e përgënjeshtron këtë lajm.

“Prej disa minutash qarkullon ne disa portale dhe rrjete sociale nje lajm i rreme mbi parashikimin e nje termeti me permasa, ne oren 23.30. I bejme thirrje te gjithe qytetareve, te mos bien pre e njoftimeve te tilla keqedashese dhe perhapese paniku pasi nuk ka asnje parashikim te tille shkencor nga asnje institucion shkencor”, thuhet në reagimin e MB.

Loading...

Sapo është ndjerë tërmeti më i fundit në Tiranë, me magnitudë 4.5, në disa portale dhe rrjete sociale ka filluar të qarkullojë një lajm “zyrtar” se rreth orës 23:30 do të ketë një tërmet shkatrrimtar.

Por nuk ka vonuar shumë as reagimi i Ministrisë së Mbrojtjes, e cila e përgënjeshtron këtë lajm.

“Prej disa minutash qarkullon ne disa portale dhe rrjete sociale nje lajm i rreme mbi parashikimin e nje termeti me permasa, ne oren 23.30. I bejme thirrje te gjithe qytetareve, te mos bien pre e njoftimeve te tilla keqedashese dhe perhapese paniku pasi nuk ka asnje parashikim te tille shkencor nga asnje institucion shkencor”, thuhet në reagimin e MB.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tërmet shkatërrimtar në 23:30, reagon Ministria e Mbrojtjes Tërmet shkatërrimtar në 23:30, reagon Ministria e MbrojtjesRating: 5.0
To Top