Home / Lajme / Të premten lirohet Agim Krasniqi, kalon nga PDSH te Aleanca
Auto Draft

Të premten lirohet Agim Krasniqi, kalon nga PDSH te Aleanca

Auto Draft

MIRË SE VJEN KOMANDANT!

Ja morën lirinë sepse luftoj për të na e sjellur ate neve. Gjetën justifikimin për ta burgosur sepse nuk ju përkul shtetit që donte ta mbajë kombin e tij ende në robëri. Mbrojtësi i përhershëm i kauzësh shqiptare, njëri ndër Komandantët më të dalluar të UÇK-së, emri i të cilit është sinonim i vërtetë për guxim dhe trimëri.

Kondova krenare lajmëron të gjithë dashamirët e kombit shqiptar, se pas 9 viteve burgim do të lirohet në vikend Agim Krasniqi.

Jeni të mirëseradhur të gjithë ti bashkangjiteni familjarëve, miqve si dhe bashkëluftëtarëve të tij që ta kremtojmë së bashku gëzimin tonë. Ditën e Premte pas Namazit të Xhumasë (pas orës 14:00 pran objektit të ish komunës së Kondovës).

Më këtë rast prezent do të jetë edhe vetë Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela.

Kondova – aty ku trimat mirëpresin trimin.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje