Home / Lajme / Të gjithë menduan se nusja ishte çmendur, shokohen kur doktori zbulon se çfarë kishte në kokë
Auto Draft

Të gjithë menduan se nusja ishte çmendur, shokohen kur doktori zbulon se çfarë kishte në kokë

Auto Draft

Një rast shumë i rrallë ka ndodhur me një nuse. Doktori i cli e vizitoi ditën e dasmës ka treguar gjithçka në lidhje me çfarë e shqetësonte nusen. Nusja Kelly pikërisht në ditën e dasmës iu desh të ndalej në spital, pasi diçka në kokën e saj e detyronte të hidhej përpjetë e të sillej si e çmendur. Fillimisht familjarët e saj menduan se Kelly bënte kështu nga ankthi, por më pas gjërat filluan të bëheshin serioze.

Doktor Edward Panacek, fillimisht mendoi se nuses i duhej një psikiatër, por jo. Më pas doktori e pyeti vajzën nëse ishte pickuar ndonjëherë nga diçka në kokë. Ajo tha se ishte pickuar nga një lloj larve në formë fluture (larva ostridie).

Pas këtij pickimi ajo e kishte lyer kokën me vazelinë. Por larva ishte futur brenda kafkës së lëkurës, gjë që i sillte Kelly-t këtë shqetësim. Gjithashtu doktori ka thënë se nuk ishte vetëm ajo larvë në kokën e saj, pasi ajo ishte shumuar dhe kishte edhe të tjera. Menjëherë Kelly iu nënshtrua një operacioni. “Shpresoj që Kelly ta ketë bërë dasmën në kohë” , u shpreh

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje