Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Sulmoi policët gjatë detyrës, prangoset një person në Prishtinë

Loading...

Prangoset një person në Prishtinë.

Ai ka kryer sulm fizik ndaj policëve deri sa këta të fundit ishin duke kryer detyrën e tyre. Sipas Policisë rasti ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Qamil Hoxha” .

“Rreth orës 16:00, policia ka prangosur një person për sulm ndaj personit zyrtar në kryerje të detyrës zyrtare. Fillimisht i dyshuari nuk i është bindur urdhërave të policisë, të cilët ishin në kryerje të detyrës zyrtare, dhe më pas ka sulmuar fizikisht zyrtarët në fjalë”, ka deklaruar në Policinë e Kosovës.

Policia ka treguar se situata është futur shpejtë nën kontroll dhe dyshuari është prangosur. Ai aktualisht po intervistohet në stacionin policor.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sulmoi policët gjatë detyrës, prangoset një person në Prishtinë Sulmoi policët gjatë detyrës, prangoset një person në PrishtinëRating: 5.0
To Top