Home / Lajme / Sulmohet fizikisht kryetari i Shuto Orizares, Elvis Bajram(FOTO)

Sulmohet fizikisht kryetari i Shuto Orizares, Elvis Bajram(FOTO)

Në Shuto Orizare është sulmuar fizikisht këtë pasdite Elvis Bajram, kryetar i Komunës dhe kandidat i koalicionit të VMRO-DPMNE-së. Për momentin Bajrami po mbahet në spitalin shtetëror “8 Shtatori”. Sipas diagnozës së parë konstatohet se ai ka lëndime në kokë.

Drejtori informoi se Bajram është jashtë rrezikut për jetë. Mjekim ka marrë në dorë ku ka qepje me 6 penj.

Para spitalit ka qenë edhe babai i Elvisit, Amdi Bajram i cili i shqetësuar për birin ishte i revoltuar se pse nuk e lejonin të hynte në spital.

“Djalin tim e hypën lart, më njoftuan, ai është lënduar rëndë. Ata e goditën në kokë me shufër”, tha Bajrami.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje