Home / Lajme / Sot u kuptua se Lëvizja Besa do të fitoj në Tetovë, shiko shkëlqen Shqiptaria !
Sot u kuptua se Lëvizja Besa do të fitoj në Tetovë, shiko shkëlqen Shqiptaria !

Sot u kuptua se Lëvizja Besa do të fitoj në Tetovë, shiko shkëlqen Shqiptaria !

Sot u kuptua se Lëvizja Besa do të fitoj në Tetovë, shiko shkëlqen Shqiptaria !
Sot u kuptua se Lëvizja Besa do të fitoj në Tetovë, shiko shkëlqen Shqiptaria !

Hapësira e rezervuar për prezantimin e kandidaturës së Billall Kasamit si Kandidat i Lëvizjes BESA për komunën e Tetovës ka qenë e pamjaftueshme për numrin e madh të të pranishmëve.

“Tetova do të jetë shembulli i një qyteti ku mund të jetohet me dinjitet. Jam i nderuar që dega e Tetovës më dha besimin që të jem pjesë e kësaj gare që për mua do të jetë përgjegjësi dhe obligim që kam ndaj qytetit të lindjes, të cilit ia kam borxh që për të mirën e tij të sakrifikoj gjithçka nga vetja dhe të ofroj më të mirën”, ka thënë në prezantimin e tij si kandidat për Komunën e Tetovës, Bilall Kasami.
Ai është shpreh i bindur në fitoren e Lëvizjes BESA, ngaqë sipas tij, do të dëshmohet aftësia e shqiptarëve për ta ndërtuar komunën e Tetovës.

Ai ka thënë se oferta e Lëvizjes BESA për tetovarët është e përpiluar me përpikëri, ndërsa programi është përgatitur nga ekspertë vendor dhe ndërkombëtar.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje