Home / Lajme / Shqiptari që do i bëj ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e Shkupit
Shqiptari që do i bëj ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e Shkupit

Shqiptari që do i bëj ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e Shkupit

Shqiptari që do i bëj ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e Shkupit

Naim Bajrami, kandidati i Aleancës për Shqiptarët është shqiptari i vetëm që do tu bëjë ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e komunës së Shkupit

I lindur në Shkup, vend ku jeton dhe vepron. Me profesion jurist, Naim Bajrami nga sonte është pozicionuar kandidat i partisë së Ziadin Selës për kreun e komunës së Shkupit.

Ka mbaruar studimet në fakultetin juridik, dega shkencat politike në ‘Justiniani i I-rë’ në Shkup ndërkohë që vijon studimet master në degën marrdhënie ndërkombëtare dhe diplomaci.

Bajrami në këtë garë do u bëj ballë Petre Shilegovit nga LSDM dhe Koce Trajanovskit nga VMRO.21

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje