Home / Lajme / Shqiptari më i pasur që ishte tek Fevziu, por s’ka tangërllëkun e politikanëve dhe “VIP-ave” të tjerë
Shqiptari më i pasur që ishte tek Fevziu, por s'ka tangërllëkun e politikanëve dhe "VIP-ave" të tjerë

Shqiptari më i pasur që ishte tek Fevziu, por s’ka tangërllëkun e politikanëve dhe “VIP-ave” të tjerë

Shqiptari më i pasur që ishte tek Fevziu, por s'ka tangërllëkun e politikanëve dhe

Nazif Destani konsiderohet si shqiptari më i pasur me kompaninë e tij “Ecolog”.

Ai është i biri i Lazim Destanit, Presidentit të ekipit të Shkëndijës.

Nazifi ishte i pranishëm gjithashtu në festën e 20 vjetorit të “Opinion” të Blendi Fevziut, por ndryshe nga pompoziteti i shumë politikanëve personave të tjerë publik nuk u “duk” shumë në skenë.

Nazifi gjithashtu mban një profil të ulët në publik pavarësisht pasurisë që vlerësohet në qindra milion dollar.

Ai është vëllai i aktorit të njohur Blerim Destani dhe njihet si truri i kompanisë ndërkombëtare “Ecolog” me qendër në Tetovë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje