Home / Lajme / ‘Shqetësimi i CIA zbulon bosin e vërtetë të drogës’

‘Shqetësimi i CIA zbulon bosin e vërtetë të drogës’

“Shqetësimi i shërbimeve të inteligjencës amerikane CIA mbi Shqipërinë për trafikun e drogës, si prodhuesin më të madh të mariuanës dhe rrugë kalimi për kokainën dhe opiumin dëshmon atë çfarë kemi thënë prej kohësh. Dëshmon dhe një herë që bosi i drogës është vetë Kryeministri”.

Kështu shprehet në një shënim të shkurtër në Facebook deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari. Reagim ky që vjen pas shkarkimit të Haki Çako nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit.

“Lirimi i kryepolicit nuk e shpëton sepse bosi i drogës është aty në implemetimin e planit të drogës që po e nxin çdo ditë e më shumë Shqipërinë”, vijon Brahimllari.

Deputeti shprehet se “nuk ka rrugë tjetër përveçse një front të bashkuar për të larguar këtë fatkeqësi kombëtare”.

Kujtojmë se opozita e bashkuar, PD dhe LSI, kanë planifikuar nisjen e protestave masive në gjithë vendin, duke kërkuar rrëzimin e Kryeministrit Edi Rama. // http://www.standard.al

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje