Lajme

Shpërthim me tritol në Tiranë, plagosen rëndë burrë e grua. Emrat, dyshohet për motive pronësie

Një shpërthim me eksploziv ka tronditur Tiranën mëngjesin e sotëm.

Shpërthimi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një banesë private në Mëzez, e për pasojë janë dëmtuar rëndë dy bashkëshortë.

Nga bluzat e bardha mësohet se burrë e grua ndodhen në gjendje të rëndë në spital.

Kryefamiljarët e plagosur janë Lulezim Selfo 48 vjeç dhe Lirie Selfo 40 vjeçe, të cilët po marrin mjekim në spital.

Policia dyshon se kemi të bëjme me konflikt pronësie

Loading...

Një shpërthim me eksploziv ka tronditur Tiranën mëngjesin e sotëm.

Shpërthimi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një banesë private në Mëzez, e për pasojë janë dëmtuar rëndë dy bashkëshortë.

Nga bluzat e bardha mësohet se burrë e grua ndodhen në gjendje të rëndë në spital.

Kryefamiljarët e plagosur janë Lulezim Selfo 48 vjeç dhe Lirie Selfo 40 vjeçe, të cilët po marrin mjekim në spital.

Policia dyshon se kemi të bëjme me konflikt pronësie

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shpërthim me tritol në Tiranë, plagosen rëndë burrë e grua. Emrat, dyshohet për motive pronësie Shpërthim me tritol në Tiranë, plagosen rëndë burrë e grua. Emrat, dyshohet për motive pronësieRating: 5.0
To Top