Lajme

“Shpërthen” Mesila Doda: Nëse kjo është e vërtetë, Edi Rama është një bastard

Ish-deputeja e PDIU-së, Mesila Doda ka reaguar ashpër ndaj një lajmi, se Shqipëria ka dhënë mbështetjen për të krijuar hapësira në territorin e saj për luftëtarët e ISIS-it që kthehen nga Siria.

Ajo shkruan se nëse ky lajm është i vërtetë, atëherë nuk ka bastard më të madh se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

“Nese ky lajm eshte i vertete, nuk ka bastard me te madh se kryeministri yne..

Shqiperia çerdhe e terroristeve dhe kjo eshte dhurate nga qeveria..

Poshtersi te tille qe te degradosh vendin tend duke e bere kosh plehrash per te perfituar disa dite zgjatje pushteti, nuk ka…

Te gjithe ne kembe per te ndaluar nje poshtersi te tille.

Shoqeria civile, perfaqesuesit fetare ne vend, te rinj e te reja, prinder e qytetare normale te ketij vendi…duhet te jemi te gjithe ne alarmin me te madh te ketyre 20 viteve. Na bene koshin e plehrave te botes”, shkruan ajo. (TemA)

Loading...

Ish-deputeja e PDIU-së, Mesila Doda ka reaguar ashpër ndaj një lajmi, se Shqipëria ka dhënë mbështetjen për të krijuar hapësira në territorin e saj për luftëtarët e ISIS-it që kthehen nga Siria.

Ajo shkruan se nëse ky lajm është i vërtetë, atëherë nuk ka bastard më të madh se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

“Nese ky lajm eshte i vertete, nuk ka bastard me te madh se kryeministri yne..

Shqiperia çerdhe e terroristeve dhe kjo eshte dhurate nga qeveria..

Poshtersi te tille qe te degradosh vendin tend duke e bere kosh plehrash per te perfituar disa dite zgjatje pushteti, nuk ka…

Te gjithe ne kembe per te ndaluar nje poshtersi te tille.

Shoqeria civile, perfaqesuesit fetare ne vend, te rinj e te reja, prinder e qytetare normale te ketij vendi…duhet te jemi te gjithe ne alarmin me te madh te ketyre 20 viteve. Na bene koshin e plehrave te botes”, shkruan ajo. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Shpërthen” Mesila Doda: Nëse kjo është e vërtetë, Edi Rama është një bastard “Shpërthen” Mesila Doda: Nëse kjo është e vërtetë, Edi Rama është një bastardRating: 5.0
To Top