Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Sërish protesta “masive”? Basha paralajmëron Ramën: Pas përgjigjes për përgjimin e “Babales” të pret një surprizë e madhe

Lulzim Basha është shprehur se janë të bindur se përgjigjja e audiopërgjimit do të dalë e manipuluar, pasi sipas tij PS ka bërë gati një plan ku do ta shpallin përgjimin e pavërtetë.

Kryedemokrati parashikon se socialistët do të gjejnë një aktor për të mohuar zërin e Agron Xhafës.

“Audiopërgjimi është i paracaktuar nga Edi Rama se është i rremë. Aty ku e kanë çuar e ashtu si e kanë bërë, do ta shpallin të pavërtetë.

Ne kemi gjithë informacion se pas përcaktimit politik sesi duhet të dalë audiopërgjigme, do ta nxjerrin se është i manipuluar, do gjejnë edhe një aktor dhe do thonë që është ky ai që flet me babalen dhe jo Agroni.

Pas këtij skenari, do ketë një suprizë të madhe. Është surprizë sepse vjen andej nga se pret.

Pasi ta shpallin të pavlefësh vlerëimin, pasi ta gjejnë dhe aktorin… i pret surpriza e madhe sapo të nxjerrin këtë skenar.”, u shpreh ai.(TemA)

Loading...

Lulzim Basha është shprehur se janë të bindur se përgjigjja e audiopërgjimit do të dalë e manipuluar, pasi sipas tij PS ka bërë gati një plan ku do ta shpallin përgjimin e pavërtetë.

Kryedemokrati parashikon se socialistët do të gjejnë një aktor për të mohuar zërin e Agron Xhafës.

“Audiopërgjimi është i paracaktuar nga Edi Rama se është i rremë. Aty ku e kanë çuar e ashtu si e kanë bërë, do ta shpallin të pavërtetë.

Ne kemi gjithë informacion se pas përcaktimit politik sesi duhet të dalë audiopërgjigme, do ta nxjerrin se është i manipuluar, do gjejnë edhe një aktor dhe do thonë që është ky ai që flet me babalen dhe jo Agroni.

Pas këtij skenari, do ketë një suprizë të madhe. Është surprizë sepse vjen andej nga se pret.

Pasi ta shpallin të pavlefësh vlerëimin, pasi ta gjejnë dhe aktorin… i pret surpriza e madhe sapo të nxjerrin këtë skenar.”, u shpreh ai.(TemA)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sërish protesta “masive”? Basha paralajmëron Ramën: Pas përgjigjes për përgjimin e “Babales” të pret një surprizë e madhe Sërish protesta “masive”? Basha paralajmëron Ramën: Pas përgjigjes për përgjimin e “Babales” të pret një surprizë e madheRating: 5.0
To Top