Home / Lajme / Rrëfimi tronditës i motrës së Arielës: Na thanë se ai po vinte në Tiranë, telefonuam policinë, por s’na u përgjigjën
Rrëfimi tronditës i motrës së Arielës: Na thanë se ai po vinte në Tiranë, telefonuam policinë, por s’na u përgjigjën

Rrëfimi tronditës i motrës së Arielës: Na thanë se ai po vinte në Tiranë, telefonuam policinë, por s’na u përgjigjën

Sot në “Pasdite në Top Channel” kanë folur për herë të parë familjarët e studentes 21 vjeçare, Arjela Murataj, që u vra në Tiranë pak ditë më parë nga Aldison Belulaj.

Motra e viktimës tregon të vërtetën e ngjarjes dhe lidhjen që kishte viktima me vrasësin.

Bora Murataj ka treguar se më 21 janar ajo ka qenë në shtëpi bashkë me motrën kur ka marrë një telefonatë nga djali i dajës që i thotë se Aldisoni ishte nisur drejt Tiranës me mendje të keqe.

Bora tregon se kanë marrë në telefon prindërit për të folur për situatën e më pas kanë tentuar të lidhen me policinë, e cila nuk i është përgjigjur.

Ajo tregon se më pas do të niseshin për te komisariati Nr 4 për të bërë edhe denoncim, dhe po ruheshin që t’i fshiheshin Aldison Belulajt.

 

Rrëfimi tronditës i motrës së Arielës: Na thanë se ai po vinte në Tiranë, telefonuam policinë, por s’na u përgjigjën
Rrëfimi tronditës i motrës së Arielës: Na thanë se ai po vinte në Tiranë, telefonuam policinë, por s’na u përgjigjën

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje