Lajme

Receta më e fuqishme për të hequr dhjamin

RECETA

– 1 gotë me ujë apo qumësht kokosi, ose 2 lugë gjelle me vaj kokosi (kokosi shërben për të mbrojtur mëlçinë, për të forcuar muret qelizore si edhe për të mbrojtur organet jetike).
– 1/2 avokado (për të përmirësuar funksionin e mëlçisë, gjakut, muskujve)
– 1 dorë spinaq (na siguron Vit A, C, K).
– 1 lugë kafeje me fara Lini ose Chia (na sigurojnë fibra & Omega-3).
– 1 banane ose luleshtrydhe për të përmirësuar shijen

Përgatitja:

Hidhini të gjitha në mixer/blender dhe përziejini derisa të bëhet një masë kremoze. Pijeni çdo mëngjes esëll për rezultate fantastike.

Loading...

RECETA

– 1 gotë me ujë apo qumësht kokosi, ose 2 lugë gjelle me vaj kokosi (kokosi shërben për të mbrojtur mëlçinë, për të forcuar muret qelizore si edhe për të mbrojtur organet jetike).
– 1/2 avokado (për të përmirësuar funksionin e mëlçisë, gjakut, muskujve)
– 1 dorë spinaq (na siguron Vit A, C, K).
– 1 lugë kafeje me fara Lini ose Chia (na sigurojnë fibra & Omega-3).
– 1 banane ose luleshtrydhe për të përmirësuar shijen

Përgatitja:

Hidhini të gjitha në mixer/blender dhe përziejini derisa të bëhet një masë kremoze. Pijeni çdo mëngjes esëll për rezultate fantastike.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Receta më e fuqishme për të hequr dhjamin Receta më e fuqishme për të hequr dhjaminRating: 5.0
To Top