Lajme

Real apo Liverpool? Dua Lipa zgjedh ”fituesin” e Champions League

Këngëtarja me origjinë nga Prishtina, Dua Lipa ka dhënë verdiktin e saj lidhur me ndeshjen finale të Champions League, që do të luhet mbrëmjen e nesërme mes Real Madrid dhe Liverpool.

22-vjeçarja do të përformojë në ceremoninë e hapjes së garës finale që do të luhet nesër në stadiumin e Kievit.

Ajo do të këndojë disa nga hitet e saj si: “New Rules”, “New Love” dhe IDGAF”.

Në profilin zyrtar të UEFA Champions League në Instagram, ajo ka bërë parashikimin e saj lidhur me sfidën që zhvillohet mes 12 herë kampionëve në fuqi dhe të gjigantëve anglezë.

Duke qenë se është rritur në Londër, 23-vjeçarja ka preferuar të zgjedhë si triumfues ekipin e Premier Leagues, Liverpool që drejtohet nga Jurgen Klopp.

Loading...

Këngëtarja me origjinë nga Prishtina, Dua Lipa ka dhënë verdiktin e saj lidhur me ndeshjen finale të Champions League, që do të luhet mbrëmjen e nesërme mes Real Madrid dhe Liverpool.

22-vjeçarja do të përformojë në ceremoninë e hapjes së garës finale që do të luhet nesër në stadiumin e Kievit.

Ajo do të këndojë disa nga hitet e saj si: “New Rules”, “New Love” dhe IDGAF”.

Në profilin zyrtar të UEFA Champions League në Instagram, ajo ka bërë parashikimin e saj lidhur me sfidën që zhvillohet mes 12 herë kampionëve në fuqi dhe të gjigantëve anglezë.

Duke qenë se është rritur në Londër, 23-vjeçarja ka preferuar të zgjedhë si triumfues ekipin e Premier Leagues, Liverpool që drejtohet nga Jurgen Klopp.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Real apo Liverpool? Dua Lipa zgjedh ”fituesin” e Champions League Real apo Liverpool? Dua Lipa zgjedh ”fituesin” e Champions LeagueRating: 5.0
To Top