Lajme

Rama tallet me Bashën: Tani është e qartë pse s’pati protestë dje, në krye të PD paska qenë portieri i Liverpulit se Luli paska ikur në Kiev

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për protestë që opozita mbajti dje para kryeministrisë dhe ministrisë së Brendshme.

Fill pas mbarimit të finales së Ligës së Kampionëve, përmes një statusi në facebook Rama është tallur me Bashën ku shprehet se në Tiranë nuk ka pasur protestë, pasi në krye të saj nuk ka qenë Luli, po trajneri i Liverpoolit.

Ky i fundit nuk pati mbrëmë ndeshjen e tij më të mirë, pasi për shkak të dy gabimeve të tij, u pësuan dhe dy golat.

‘’Tani është e qartë pse s’pati protestë në Tiranë sot Në krye të PD paska qenë portieri i Liverpulit dhe Luli paska ikur në Kiev për të mbrojtur portën e Liverpulit”, shkruan Rama.

Edhe më herët Kreu i qeverisë reagoi për protestën e opozitës, ku falenderoi demokratët që nuk dolën në protestë.

“Faleminderit të gjithë atyre demokratëve, të cilët nuk duan ta shohin me sy qeverinë, po e refuzuan ftesën për të marrë pjesë në babaleprotestën sa qesharake, aq edhe të pabesë ndaj çdo shqiptari e shqiptareje, që nuk pranon të dëmto..

Loading...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për protestë që opozita mbajti dje para kryeministrisë dhe ministrisë së Brendshme.

Fill pas mbarimit të finales së Ligës së Kampionëve, përmes një statusi në facebook Rama është tallur me Bashën ku shprehet se në Tiranë nuk ka pasur protestë, pasi në krye të saj nuk ka qenë Luli, po trajneri i Liverpoolit.

Ky i fundit nuk pati mbrëmë ndeshjen e tij më të mirë, pasi për shkak të dy gabimeve të tij, u pësuan dhe dy golat.

‘’Tani është e qartë pse s’pati protestë në Tiranë sot

😀

😀

Në krye të PD paska qenë portieri i Liverpulit dhe Luli paska ikur në Kiev për të mbrojtur portën e Liverpulit”, shkruan Rama.

Edhe më herët Kreu i qeverisë reagoi për protestën e opozitës, ku falenderoi demokratët që nuk dolën në protestë.

“Faleminderit të gjithë atyre demokratëve, të cilët nuk duan ta shohin me sy qeverinë, po e refuzuan ftesën për të marrë pjesë në babaleprotestën sa qesharake, aq edhe të pabesë ndaj çdo shqiptari e shqiptareje, që nuk pranon të dëmtojë Shqipërinë për babalepartinë

🙏

🙏

”- shkruajti Rama në facebook fill pas mbarimit të protestës. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rama tallet me Bashën: Tani është e qartë pse s’pati protestë dje, në krye të PD paska qenë portieri i Liverpulit se Luli paska ikur në Kiev Rama tallet me Bashën: Tani është e qartë pse s’pati protestë dje, në krye të PD paska qenë portieri i Liverpulit se Luli paska ikur në KievRating: 5.0
To Top