Lajme

Rama poston videon e mëngjesit: Shikoni në 120 sekonda çfarë ka ndodhur gjatë bregut të Jugut

Kryeministri Edi Rama ka ndare mengjesin e sotem, si nje urim per dite te mbare nje video se si eshte transformuar vija bregdetare e Jugut te vendit.

‘MIRËMËNGJES dhe me këtë kujtesë prej vetëm 120 sekondash të transformimit rrënjësor të hapësirave urbane përgjatë vijës së mrekullueshme bregdetare të Jugut të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë ”- shkruan Rama ne postimin e tij te pare per kete dite ne Facebook.

Loading...

Kryeministri Edi Rama ka ndare mengjesin e sotem, si nje urim per dite te mbare nje video se si eshte transformuar vija bregdetare e Jugut te vendit.

‘MIRËMËNGJES

😃

😃

dhe me këtë kujtesë prej vetëm 120 sekondash të transformimit rrënjësor të hapësirave urbane përgjatë vijës së mrekullueshme bregdetare të Jugut të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë
🌹

🌹

”- shkruan Rama ne postimin e tij te pare per kete dite ne Facebook.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rama poston videon e mëngjesit: Shikoni në 120 sekonda çfarë ka ndodhur gjatë bregut të Jugut Rama poston videon e mëngjesit: Shikoni në 120 sekonda çfarë ka ndodhur gjatë bregut të JugutRating: 5.0
To Top