Lajme

Rama firmos shkarkimin e parë në kabinetin qeveritar

Kryeministri Edi Rama ka liruar nga detyra sot me vendim të Këshillit të Ministrave, Kleopatra Maliqin, zëvendësministër për Evropën dhe Punët e Jashtme.

Vijon…

8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Kryeministri Edi Rama ka liruar nga detyra sot me vendim të Këshillit të Ministrave, Kleopatra Maliqin, zëvendësministër për Evropën dhe Punët e Jashtme.

Vijon…

8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rama firmos shkarkimin e parë në kabinetin qeveritar Rama firmos shkarkimin e parë në kabinetin qeveritarRating: 5.0
To Top