Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Rama firmos ndryshime në Qeveri, ja kush shkarkohet

Kryeministri Edi Rama ka liruar nga detyra sot zëvendës-ministren për Evropën dhe Punët e Jashtme, Kleopatra Maliqin.

Ende nuk bëhen të ditura aryset e këtij vendimi dhe cili do të jetë emri që do të zëvendësojë Kleopatra Maliqin në detyrën e zëvendës-ministres së Jashtme.

Ja vendimi:

VENDIM Nr. 341, datë 7.6.2018

PËR LIRIM NGA DETYRA

Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të pikës 2, të nenit 6, të ligjit nr. 9000, datë 30.1.2003 “Për organizimin dhe funksionimin e Këshillit të Ministrave”, me propozimin e Kryeministrit, Këshilli i Ministrave

VENDOSI:

Znj. Kleopatra Maliqi, zëvendësministër për Evropën dhe Punët e Jashtme, lirohet nga kjo detyrë.

Ky vendim hyn në fuqi menjëherë.

KRYEMINISTRI

Edi Rama (TemA)

Loading...

Kryeministri Edi Rama ka liruar nga detyra sot zëvendës-ministren për Evropën dhe Punët e Jashtme, Kleopatra Maliqin.

Ende nuk bëhen të ditura aryset e këtij vendimi dhe cili do të jetë emri që do të zëvendësojë Kleopatra Maliqin në detyrën e zëvendës-ministres së Jashtme.

Ja vendimi:

VENDIM Nr. 341, datë 7.6.2018

PËR LIRIM NGA DETYRA

Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të pikës 2, të nenit 6, të ligjit nr. 9000, datë 30.1.2003 “Për organizimin dhe funksionimin e Këshillit të Ministrave”, me propozimin e Kryeministrit, Këshilli i Ministrave

VENDOSI:

Znj. Kleopatra Maliqi, zëvendësministër për Evropën dhe Punët e Jashtme, lirohet nga kjo detyrë.

Ky vendim hyn në fuqi menjëherë.

KRYEMINISTRI

Edi Rama (TemA)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rama firmos ndryshime në Qeveri, ja kush shkarkohet Rama firmos ndryshime në Qeveri, ja kush shkarkohetRating: 5.0
To Top