Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Presidenti Meta paralajmëroi një tërmet apokaliptik, por askush nuk e dëgjoi

Presidenti Meta paralajmëroi një tërmet apokaliptik, por askush nuk e dëgjoi
Loading...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte personi që paralajmëroi institucionet shqiptare se vendi ynë mund të rrezikohet nga lëkundje të fuqishme tërmeti.

Në një letër me të cilën i drejtohet i shqetësuar kryeministrit Edi Rama, ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, kreu i shtetit thotë se sipas një sizmiologu të vjetër grek, Ballkani do të goditet nga tërmet i fuqishëm apokaliptik.

LEXO EDHE:
Sqarim për palaçon kryeministër dhe një ndjesë për qytetarët
Meta i kërkon llogari qeverisë për masat e marra dhe kërkon informacion mbi situatën.

Sot, kur Shqipëria u trondit nga një tërmet i focës 7.5 ballë, të gjithë u rikujtuan për paralajmërimin e kreut të shtetit. /Syri.net

Presidenti Meta paralajmëroi një tërmet apokaliptik, por askush nuk e dëgjoi

Presidenti Meta paralajmëroi një tërmet apokaliptik, por askush nuk e dëgjoi

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Presidenti Meta paralajmëroi një tërmet apokaliptik, por askush nuk e dëgjoi Presidenti Meta paralajmëroi një tërmet apokaliptik, por askush nuk e dëgjoiRating: 5.0
To Top