Lajme

Pjesë e kabinetit Haradinaj do të jenë këta persona

Auto Draft
Loading...

Auto Draft

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj duket se e ka kompletuar stafin e tij.

Pjesë e kabinetit të kryeministrit të sapozgjedhur, do të jetë Muharrem Nitaj, Halil Matoshi, Avni Arifi, Diellza Hoti dhe Meliza Haradinaj, shkruan Sovrani.info.

Pjesë e kabinetit qeverisës, do të ketë edhe emra të tjerë, po të lartëpërmendurit sot janë parë në zyrën e Haradinajt.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pjesë e kabinetit Haradinaj do të jenë këta persona Pjesë e kabinetit Haradinaj do të jenë këta personaRating: 5.0
To Top