Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Pjesë e kabinetit Haradinaj do të jenë këta persona

Auto Draft
Loading...

Auto Draft

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj duket se e ka kompletuar stafin e tij.

Pjesë e kabinetit të kryeministrit të sapozgjedhur, do të jetë Muharrem Nitaj, Halil Matoshi, Avni Arifi, Diellza Hoti dhe Meliza Haradinaj, shkruan Sovrani.info.

Pjesë e kabinetit qeverisës, do të ketë edhe emra të tjerë, po të lartëpërmendurit sot janë parë në zyrën e Haradinajt.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pjesë e kabinetit Haradinaj do të jenë këta persona Pjesë e kabinetit Haradinaj do të jenë këta personaRating: 5.0
To Top