Lajme

“Përgjimet e PD”, reagon ish ministri i LSI:  Rama të largohet nuk ka fytyrë dhe moral

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar pas publikimit të videoje nga PD ku sipas pretendimit të tyre aty shfaqet një bisedë mes vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj me një trafikant droge.

Edhe pse ky përgjim nuk është vërtetuar nga organet kompetente Manjani thotë se Rama dhe Rilindja e tij nuk mund të qeverisin dot, nuk kanë asnjë fytyrë e moral.

Postimi i plotë

Pas përgjimit që bëri publik PD, nuk ka më vend për komente!

Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të marrë të pandehur Agronin dhe Ermalin, megjithë rrjetin që pëmendet aty! Pavarësisht vendimit të Italisë!

Fatmiri nuk mund të jetë më anëtar i qeverisë!

Rama dhe Rilindja e tij nuk mund të qeverisin dot! Nuk kanë asnjë fytyrë e moral! Nuk gjetën dot një Ministër të Brendshëm, të pa përfshirë në histori krimesh e trafiqesh!!!

Nuk i ndihmon më askush! As “miqtë” e huaj! Faktet janë ulëritëse…

Sa më shpejt ta kuptojnë këtë gjë aq më mirë për ta! Akoma më mirë për vendin!

Është koha për të shpalosur një alternativ..

Loading...

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar pas publikimit të videoje nga PD ku sipas pretendimit të tyre aty shfaqet një bisedë mes vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj me një trafikant droge.

Edhe pse ky përgjim nuk është vërtetuar nga organet kompetente Manjani thotë se Rama dhe Rilindja e tij nuk mund të qeverisin dot, nuk kanë asnjë fytyrë e moral.

Postimi i plotë

Pas përgjimit që bëri publik PD, nuk ka më vend për komente!

Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të marrë të pandehur Agronin dhe Ermalin, megjithë rrjetin që pëmendet aty! Pavarësisht vendimit të Italisë!

Fatmiri nuk mund të jetë më anëtar i qeverisë!

Rama dhe Rilindja e tij nuk mund të qeverisin dot! Nuk kanë asnjë fytyrë e moral! Nuk gjetën dot një Ministër të Brendshëm, të pa përfshirë në histori krimesh e trafiqesh!!!

Nuk i ndihmon më askush! As “miqtë” e huaj! Faktet janë ulëritëse…

Sa më shpejt ta kuptojnë këtë gjë aq më mirë për ta! Akoma më mirë për vendin!

Është koha për të shpalosur një alternativë normaliteti dhe reformash agresive!

Rilindja nuk është më alternativë por pengesë! (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Përgjimet e PD”, reagon ish ministri i LSI:  Rama të largohet nuk ka fytyrë dhe moral “Përgjimet e PD”, reagon ish ministri i LSI:  Rama të largohet nuk ka fytyrë dhe moralRating: 5.0
To Top