Lajme

Partizani nis përgatitjet për ndeshjen me Flamurtarit, Progni stërvitet i diferencuar

Skuadra e Partizanit ka rifilluar përgatitjet pas një dite pushim, për takimin e radhës ndaj Flamurtarit i vlefshëm për javën e 35-të të kampionatit.

Sot grupi i lojtarëve në drejtimin e trainerit Klevis Dalipit dhe stafit teknik, kanë zhvilluar seancën e parë në orën 10:30 në “Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombëtare” në Kamëz.

Përgatitje të diferencuar ka kryer sulmuesi Progni si pasojë e një shqetësimi muskulor , por gjithsesi nuk rrezikon takimin ndaj Flamurtarit.

Forma e grupit paraqitet pozitive, ndërkohë që për përballjen e së shtunës,traineri Dalipi nuk vuan skualikime lojtarësh duke patur në dispozicion grupin e plotë.

Seanca e së mërkurës do të zhvillohet në orën 10:30 si zakonisht në “Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombëtare”.

Loading...

Skuadra e Partizanit ka rifilluar përgatitjet pas një dite pushim, për takimin e radhës ndaj Flamurtarit i vlefshëm për javën e 35-të të kampionatit.

Sot grupi i lojtarëve në drejtimin e trainerit Klevis Dalipit dhe stafit teknik, kanë zhvilluar seancën e parë në orën 10:30 në “Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombëtare” në Kamëz.

Përgatitje të diferencuar ka kryer sulmuesi Progni si pasojë e një shqetësimi muskulor , por gjithsesi nuk rrezikon takimin ndaj Flamurtarit.

Forma e grupit paraqitet pozitive, ndërkohë që për përballjen e së shtunës,traineri Dalipi nuk vuan skualikime lojtarësh duke patur në dispozicion grupin e plotë.

Seanca e së mërkurës do të zhvillohet në orën 10:30 si zakonisht në “Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombëtare”.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Partizani nis përgatitjet për ndeshjen me Flamurtarit, Progni stërvitet i diferencuar Partizani nis përgatitjet për ndeshjen me Flamurtarit, Progni stërvitet i diferencuarRating: 5.0
To Top