Lajme

Paralajmëron deputeti i PD-së: Do publikojmë përgjime të reja (gati Babalja 1, 2 dhe 3)

Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka paralajmëruar publikimin e përgjimeve të reja.

Gjatë mbledhjes së Komisionit të Integrimit deklaroi se deri ditën e shtunë kur do të mbahet protesta, opozita do të publikojë disa materiale se si bëhen trafiqet e drogës.

Teksa mbledhja u shoqërua me debate, Spaho la të kuptohet se në selinë blu po pregatiten publikimet “Babalja 1, 2 dhe 3”.

Debati

Balla: Nuk ka ndodhur ne bashke vend te be qe ka qene ne kete faze qe jemi ne qe te kete nje opozite si kjo

Spaho: Nuk ka pas nje minister te brendshem te lidhur me drogën (Nga PD)
Spaho: Si Frroku…

Balla: Pusho ti, pusho. Ik e merru me tenderat e ilaceve
Spahia: Fol per drogen, fol per Fatmir Xhafen

Balla: Pusho, kur flas une ketu nuk flet njeri. Per Fatmir Xhafen do flas se po ju godet aty ku ju dhemb me shume

Balla: Ka vetëm një person qe quhet Sali Ram Berisha qe është regjisori

Balla-Bumcit: Te njëjtën procedure qe ndoqe ti per Izet Haxhine qe i dhe garanci shtetit…
Spaho: Deri diten..

Loading...

Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka paralajmëruar publikimin e përgjimeve të reja.

Gjatë mbledhjes së Komisionit të Integrimit deklaroi se deri ditën e shtunë kur do të mbahet protesta, opozita do të publikojë disa materiale se si bëhen trafiqet e drogës.

Teksa mbledhja u shoqërua me debate, Spaho la të kuptohet se në selinë blu po pregatiten publikimet “Babalja 1, 2 dhe 3”.

Debati

Balla: Nuk ka ndodhur ne bashke vend te be qe ka qene ne kete faze qe jemi ne qe te kete nje opozite si kjo

Spaho: Nuk ka pas nje minister te brendshem te lidhur me drogën (Nga PD)
Spaho: Si Frroku…

Balla: Pusho ti, pusho. Ik e merru me tenderat e ilaceve
Spahia: Fol per drogen, fol per Fatmir Xhafen

Balla: Pusho, kur flas une ketu nuk flet njeri. Per Fatmir Xhafen do flas se po ju godet aty ku ju dhemb me shume

Balla: Ka vetëm një person qe quhet Sali Ram Berisha qe është regjisori

Balla-Bumcit: Te njëjtën procedure qe ndoqe ti per Izet Haxhine qe i dhe garanci shtetit…
Spaho: Deri diten e shtune do te keni përgjime te tjera ku do tregohen se si behën trafiqet e drogës.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Paralajmëron deputeti i PD-së: Do publikojmë përgjime të reja (gati Babalja 1, 2 dhe 3) Paralajmëron deputeti i PD-së: Do publikojmë përgjime të reja (gati Babalja 1, 2 dhe 3)Rating: 5.0
To Top