Lajme

Paralajmërimi me zjarr dhe flakë, pas Nishanit flet Berisha: Më 26 maj flakim Ramën, do sjell shëptimin e Shqipërisë

Pas paralajmërimit të ish-presidentit Bujar Nishani mbi protestën e ditës së shtunë, ka ardhur edhe reagimi i Sali Berishës.

Ky i fundit paralajmëron se më 26 maj protestuesit do të flakin shefin e qeverisë Edi Rama dhe kabinetin e tij.

Ish-kryeministri shkruan gjithashtu se ministri Fatmir Xhafaj po shoqërohet në Hollandë nga kryebashkiaku Erion Veliaj për t’i pastruar imazhin.

“Kryetari bis i partise siçiliste, Lal Plehu merr me vete per make-up Xhafen ne Hollande!

Te dashur miq, kryetari bis i partise siçiliste, Lal Plehu, i cili ka planifikuar Xhafen si sekretar te pergjithshem te PS, mori per make up Xhafen ne kulmin e skandalit per vizite ne Hollande!

Ky akt vjen pas sulmeve staliniste te Rames dhe Ruçit ndaj deputeteve hollandez dhe ka si qellim zbukurimin e imazhit te baronit te droges, kreut te familjes mafioze numer dy te vendit, Fatzi Xhafa ne luften e tij per jete e vdekje me familjet e tjera mafioze Rama e Tahiri ne krye te PS.

Por 26 maji eshte dita e flakjes se ka..

Loading...

Pas paralajmërimit të ish-presidentit Bujar Nishani mbi protestën e ditës së shtunë, ka ardhur edhe reagimi i Sali Berishës.

Ky i fundit paralajmëron se më 26 maj protestuesit do të flakin shefin e qeverisë Edi Rama dhe kabinetin e tij.

Ish-kryeministri shkruan gjithashtu se ministri Fatmir Xhafaj po shoqërohet në Hollandë nga kryebashkiaku Erion Veliaj për t’i pastruar imazhin.

“Kryetari bis i partise siçiliste, Lal Plehu merr me vete per make-up Xhafen ne Hollande!

Te dashur miq, kryetari bis i partise siçiliste, Lal Plehu, i cili ka planifikuar Xhafen si sekretar te pergjithshem te PS, mori per make up Xhafen ne kulmin e skandalit per vizite ne Hollande!

Ky akt vjen pas sulmeve staliniste te Rames dhe Ruçit ndaj deputeteve hollandez dhe ka si qellim zbukurimin e imazhit te baronit te droges, kreut te familjes mafioze numer dy te vendit, Fatzi Xhafa ne luften e tij per jete e vdekje me familjet e tjera mafioze Rama e Tahiri ne krye te PS.

Por 26 maji eshte dita e flakjes se kalbesirave te narkoshtetit me ne krye Noriegen dhe shpetimit te Shqiperise! sb” shkruan Berisha. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Paralajmërimi me zjarr dhe flakë, pas Nishanit flet Berisha: Më 26 maj flakim Ramën, do sjell shëptimin e Shqipërisë Paralajmërimi me zjarr dhe flakë, pas Nishanit flet Berisha: Më 26 maj flakim Ramën, do sjell shëptimin e ShqipërisëRating: 5.0
To Top