Lajme

Paloka: Militantët e PS “gozhduan” Ramën në Cërrik, nuk i mashtroi dot me mufka

Deputeti i PD, Edi Paloka thotë se kryeministri Edi Rama e “gozhduan” militantët e PS në Elbasan dhe Cërrik në turin e llogaridhënies publike.

Përmes një postimi në Facebook, Paloka thotë se Rama u përplas sot me realitetin në Cërrik ky qytetarët të cilët sipas tij i thanë se nuk merrnin dot ilaçet.

Sipas Palokës me këtë qeveri më lehte e më lirë gjen drogën se sa ushqimet dhe ilaçet.

Statusi i plotë i Edi Palokës:

Ramen e gozhdojne militantet. Shqiperia e Rames ku me lehte e me lire gjen drogen se sa ushqimet dhe ilacet.

Rama nuk po ja del dot me as me militantet qe i mbledh partia per shfaqjen e “llogaridherjes”.

I mesuar te leshoje mufka e te mashtroje pa i reaguar askush, lideri magjepses po provon dhe kupton cdo dite se me mufka e mashtrime nuk mund te mbaje me as militantet sepse ne fund te fundit dhe ata kane nevoje te punojne, te ushqehen e te marrin sherbim shendetsor.

Sot ne Cerrik (bastion i PS), ju desh te perplasej me realitetin sic ja paraqiten militantet e partise..

Loading...

Deputeti i PD, Edi Paloka thotë se kryeministri Edi Rama e “gozhduan” militantët e PS në Elbasan dhe Cërrik në turin e llogaridhënies publike.

Përmes një postimi në Facebook, Paloka thotë se Rama u përplas sot me realitetin në Cërrik ky qytetarët të cilët sipas tij i thanë se nuk merrnin dot ilaçet.

Sipas Palokës me këtë qeveri më lehte e më lirë gjen drogën se sa ushqimet dhe ilaçet.

Statusi i plotë i Edi Palokës:

Ramen e gozhdojne militantet. Shqiperia e Rames ku me lehte e me lire gjen drogen se sa ushqimet dhe ilacet.

Rama nuk po ja del dot me as me militantet qe i mbledh partia per shfaqjen e “llogaridherjes”.

I mesuar te leshoje mufka e te mashtroje pa i reaguar askush, lideri magjepses po provon dhe kupton cdo dite se me mufka e mashtrime nuk mund te mbaje me as militantet sepse ne fund te fundit dhe ata kane nevoje te punojne, te ushqehen e te marrin sherbim shendetsor.

Sot ne Cerrik (bastion i PS), ju desh te perplasej me realitetin sic ja paraqiten militantet e partise se tij e jo “kazani”. E si gjithnje , kur nuk i pelqen te degjoje te vertetat , beri cinikun dhe arrogantin.

I thane se nuk perballonin dot ilacet dhe lideri ju a kthehu se “po kerkonin qiqra ne hell…”

Sigurisht, ne Shqiperine e Edvinit me kollaj e me lire gjen drogen se ushqimet dhe ilacet. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Paloka: Militantët e PS “gozhduan” Ramën në Cërrik, nuk i mashtroi dot me mufka Paloka: Militantët e PS “gozhduan” Ramën në Cërrik, nuk i mashtroi dot me mufkaRating: 5.0
To Top