Lajme

Ndjen ende për të? Kanë vite që janë ndarë, por Cozman sapo e ngacmoi publikisht Tunën, si do reagojë ajo? [FOTO]

Cozman ndjen ende për Tunën?! Ky detaj do të thotë shumë!

Ishin një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar, por para 3 vitesh Cozman dhe Tuna i dhanë fund lidhjes së tyre. Mirëpo mesa duket Cozman se ka harruar ende këngëtaren, pasi ka ngritur shumë dyshime me foton që ka publikuar së fundmi.

Bëhet fjalë për mikrofonin e famshëm me emrin e tij, që ia ka dhuruar Tuna kur Cozman kishte ditëlindjen në 3 gusht 2015. Në atë kohë, Tuna publikoi në profilin e saj në Instagram dhuratën për të dashurin e saj, mikrofonin me gurët e shndritshëm që formonin emrin Cozman.

Pikërisht 3 vjet më pas, Cozman ka publikuar foton e mikrofonit, ndoshta për të kujtuar Tunën se ende mendon për të dhe kohën kur ishin bashkë.

Loading...

Cozman ndjen ende për Tunën?! Ky detaj do të thotë shumë!

Ishin një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar, por para 3 vitesh Cozman dhe Tuna i dhanë fund lidhjes së tyre. Mirëpo mesa duket Cozman se ka harruar ende këngëtaren, pasi ka ngritur shumë dyshime me foton që ka publikuar së fundmi.

Bëhet fjalë për mikrofonin e famshëm me emrin e tij, që ia ka dhuruar Tuna kur Cozman kishte ditëlindjen në 3 gusht 2015. Në atë kohë, Tuna publikoi në profilin e saj në Instagram dhuratën për të dashurin e saj, mikrofonin me gurët e shndritshëm që formonin emrin Cozman.

Pikërisht 3 vjet më pas, Cozman ka publikuar foton e mikrofonit, ndoshta për të kujtuar Tunën se ende mendon për të dhe kohën kur ishin bashkë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ndjen ende për të? Kanë vite që janë ndarë, por Cozman sapo e ngacmoi publikisht Tunën, si do reagojë ajo? [FOTO] Ndjen ende për të? Kanë vite që janë ndarë, por Cozman sapo e ngacmoi publikisht Tunën, si do reagojë ajo? [FOTO]Rating: 5.0
To Top