Home / Lajme / Muhamed Zeqiri: LSDM flet me vepra (VIDEO)

Muhamed Zeqiri: LSDM flet me vepra (VIDEO)

Muhamed Zeqiri, deputet i Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë, në emisionin “Agora” në Lajm TV ka folur për besimin e humbur të shqiptarëve ndaj partive të deritanishme shqiptare dhe arsyen se pse votat shqiptare po shkojnë drejt LSDM-së.

“Partitë shqiptarëve nuk kanë realizuar atë që ia kanë premtuar shqiptarëve. LSDM u pranua shumë mirë në zgjedhjet parlamentare të vitit të kaluar. Tani në këto 4 muaj jo të plota, LSDM tregoi se nuk e ka vetëm me fjalë, por edhe me vepra. Prandaj, besimi shkon e rritet tek elektorati shqiptar”, është shprehur në “Agora” mes tjerash Zeqiri.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje