Home / Lajme / “Monstra”: Lënda kthehet në rishikim, pritet lirimi i të akuzuarve
“Monstra”: Lënda kthehet në rishikim, pritet lirimi i të akuzuarve  Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zeqiri ka bërë të ditur nëpërmes facebook-ut se lënda për rastin “Monstra” do të rishikohet.

“Monstra”: Lënda kthehet në rishikim, pritet lirimi i të akuzuarve

“Monstra”: Lënda kthehet në rishikim, pritet lirimi i të akuzuarve
“Monstra”: Lënda kthehet në rishikim, pritet lirimi i të akuzuarve
Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zeqiri ka bërë të ditur nëpërmes facebook-ut se lënda për rastin “Monstra” do të rishikohet.[/caption]

“Elhamdulilah vellezer!!!
Drejtesia per te akuzuarit e Monstres erdhi!!!
Lenda kthehet ne rishikim te burgosurit se shpejti do te lirohen!!!”

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje