Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Mesazh nga Sizmiologjia Europiane, pas alarmit fals në Tiranë për rënie tërmeti

Qendra Europiane Sizmiologjike, pas asaj që ndodhi në Tiranë ka përcjellë një mesazh përmes të cilit bën të ditur se keni dëgjuar dhe do dëgjoni gjatë ditëve në vijim nga njerëz që thonë, se pas tërmetit të 21 shtatorit do të ketë të tjera tërmete.

Mos I dëgjoni ata! Tërmetet nuk parashikohen dhe nuk ekziston parashikimi I tyre, ndaj qëndroni të qetë.

E gjithë kjo ka ardhur ardhur pas lajmeve të rreme që u përhapën në Shqipëri e që nxorën të gjithë Tiranën në shesh, një pjesë e mirë me fëmijë të mitur e të moshuar edhe në gjendje aspak të mirë shëndetësore.

Loading...

Qendra Europiane Sizmiologjike, pas asaj që ndodhi në Tiranë ka përcjellë një mesazh përmes të cilit bën të ditur se keni dëgjuar dhe do dëgjoni gjatë ditëve në vijim nga njerëz që thonë, se pas tërmetit të 21 shtatorit do të ketë të tjera tërmete.

Mos I dëgjoni ata! Tërmetet nuk parashikohen dhe nuk ekziston parashikimi I tyre, ndaj qëndroni të qetë.

E gjithë kjo ka ardhur ardhur pas lajmeve të rreme që u përhapën në Shqipëri e që nxorën të gjithë Tiranën në shesh, një pjesë e mirë me fëmijë të mitur e të moshuar edhe në gjendje aspak të mirë shëndetësore.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mesazh nga Sizmiologjia Europiane, pas alarmit fals në Tiranë për rënie tërmeti Mesazh nga Sizmiologjia Europiane, pas alarmit fals në Tiranë për rënie tërmetiRating: 5.0
To Top