Home / Lajme / Me fitore te garantuar per Komunen e Çairit ne Shkup Zeqiria Ibrahimi!
Me fitore te garantuar per Komunen e Carit ne Shkup Zeqiria Ibrahimi !

Me fitore te garantuar per Komunen e Çairit ne Shkup Zeqiria Ibrahimi!

Me fitore te garantuar per Komunen e Carit ne Shkup Zeqiria Ibrahimi !
Sipas informacioneve lokale ne Çair te Shkupit te gjithe jane per Zekirja Ibrahimin, keshtu qe informacioni i hapur eshte te te gjithe se Zeqirja Ibrahimi do te fitoj 100% ne Çair te Shkupit.
Cdo dite ne cdo kafe e lokale flitet se Zekirja Ibrahimi do te fitoj 100%, gjithashtu ne shume portale lokale edhe ne facebook duket dukshem se Zeqirja Ibrahimi do te fitoj.  Ne diskutime qe behen eshte se Zekirja Ibrahimi eshte shume me i pergatitur se kandidatet tjere edhe eshte njeri i ndershem edhe shume intelegjente, ky person besohet se do jet fetimtar i zgjedhjeve per Cairin.
Nga burime jo te sigurta ka informacione se edhe vet kandidaten qe jane kunder Zekirja Ibrahimit e kan pranuar kete fakt se “vetem po konkurojme sepse e dijme se ai do te fitoj” , Levizja Besa ne Shkup eshte afersisht mbi 70% keshtu qe Kandidati Zeqirja Ibrahimi e ka te Garantuar Fitoren.
Megjithekete ngelet per te pare deri ne fund se si do te dale rrezultati sepse ka shume manipulime ne Zgjedhjet ne Maqedoni.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje