Home / Lajme / “Makinat e vjedhura në Kosovë blihen me kanabis në Shqipëri!” – Denoncimi
"Makinat e vjedhura në Kosovë blihen me kanabis në Shqipëri!" - Denoncimi

“Makinat e vjedhura në Kosovë blihen me kanabis në Shqipëri!” – Denoncimi

Një denoncim ka shkuar në adresë të ish kryeministrit Sali Berisha.
Bëhet fjalë për një denoncim të në qytetari që shkruan se makinat nga Kosova shiten në Shqipëri ose këmbehen me lëndë narkotike.

Denoncimi i Berishes

Te implikuar kryedoganieri dhe police e doganiere ne Morine!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Z. Berisha jam nje qytetar jetoj ne tiran dhe dua tju njoftoj se ne doganen e kuksit kalojn te gjitha makinat pa dogane dhe te denoncuara per te vjedhura ne kosove ne raste te shumta makinat nderrohen me kanabisin e kaluar nga grupe kriminale te lidhura me krye doganierin ,,dhe personat me precedent vetem per. 50 euro hyn nga Mali dhe dalin nga dogana ose ne rastin tjeter personat rregjistrohen te hyr ne kosov dhe nuk rregjistrohen per daljen nga kosova ku ata mund te kryejn fare thjesht vepra kriminale ne shqiperi mbaje anonim emrin nese nuk shkarkohet krye doganieri une do te jem i gatshem te jap edhe emrat e policeve dhe doganiereve qe marrin rryshfet per favorizim krimi te lutem anonim per arsyen e thjesht se kemi familjen se sa per mua personalisht jan vetem tufa plehrash qe mbrohen nga drejtore te caktuar”

“Makinat e vjedhura në Kosovë blihen me kanabis në Shqipëri!” – Denoncimi
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje