Home / Lajme / Madhështore: Publikohen pamjet nga festa private e 1 vjetorit të djalit të Tunës

Madhështore: Publikohen pamjet nga festa private e 1 vjetorit të djalit të Tunës

Ajo së fundmi i ka ,mahnitur të gjithë teksa ka shpërndarë disa foto së bashku me vogëlushin, ku duket në super formë.

Dita e sotme është një ditë mjaft e veçantë për këngëtaren, pasi djali i saj Tian mbush 1 vjeç. Për të festuar ditëlindjen tij të parë ajo së bashku me partnerin Patris Berisha kanë organizuar një festë madhështore në kryeqytet.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje