Lajme

Lionel Messi: Real ishte me fat, e pamë çfarë ndodhi në kampionat

Leo Messi, ylli i Barcelona-s dhe Argjentinës, ka folur për “Mundo Deportivo”:

“Champions? Është një iluzion, për të gjithë. Kur fillon sezoni duam ta fitojmë të gjithë dhe kjo është ajo që e bën këtë klub fantastik”, ka thënë Leo.

“Real ka luajtur për Champions-in këtë vit, në kampionat ishte shumë larg…

Nëse do ta kishte humbur finalen nuk do t’i kishte mbetur asgjë.

Ka qenë me fat që ka fituar Champions-in dhe kjo e ka bërë sezonin e tyre të veçantë.

Por nuk mund të mendosh të luash vetëm për një kompeticion.

Ne duam edhe kampionatin me kupën, që janë të rëndësishme për ne”, vijoi ai.

Loading...

Leo Messi, ylli i Barcelona-s dhe Argjentinës, ka folur për “Mundo Deportivo”:

“Champions? Është një iluzion, për të gjithë. Kur fillon sezoni duam ta fitojmë të gjithë dhe kjo është ajo që e bën këtë klub fantastik”, ka thënë Leo.

“Real ka luajtur për Champions-in këtë vit, në kampionat ishte shumë larg…

Nëse do ta kishte humbur finalen nuk do t’i kishte mbetur asgjë.

Ka qenë me fat që ka fituar Champions-in dhe kjo e ka bërë sezonin e tyre të veçantë.

Por nuk mund të mendosh të luash vetëm për një kompeticion.

Ne duam edhe kampionatin me kupën, që janë të rëndësishme për ne”, vijoi ai.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lionel Messi: Real ishte me fat, e pamë çfarë ndodhi në kampionat Lionel Messi: Real ishte me fat, e pamë çfarë ndodhi në kampionatRating: 5.0
To Top