Lajme

LETRA/ Ndërron jetë babai i Fildeze Hafizit, ja amaneti për drejtësinë dhe ambasadorët Lu e Vlahutin para vdekjes

Babai i gjyqtares së ndjerë Fildeze Hafizi ka ndërruar jetë një ditë më parë.

Pak orë para vdekjes ai kishte lënë një letër në të cilën shpreh shqetësimin se vrasësi i të bijës mund të lirohet.

Letrën ai e ka adresuar për presidentin Ilir Meta, ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj, kreun e Gjykatës së Lartë Xhezair Zaganjori dhe ambasadorëve Donald Lu e Romana Vlahutin.

Në letër babai Bynjamin Hafiziit kërkon sensibilizimin e institucioneve dhe vetëm vendosjen e drejtësisë mbi këtë çështje.

Loading...

Babai i gjyqtares së ndjerë Fildeze Hafizi ka ndërruar jetë një ditë më parë.

Pak orë para vdekjes ai kishte lënë një letër në të cilën shpreh shqetësimin se vrasësi i të bijës mund të lirohet.

Letrën ai e ka adresuar për presidentin Ilir Meta, ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj, kreun e Gjykatës së Lartë Xhezair Zaganjori dhe ambasadorëve Donald Lu e Romana Vlahutin.

Në letër babai Bynjamin Hafiziit kërkon sensibilizimin e institucioneve dhe vetëm vendosjen e drejtësisë mbi këtë çështje.


Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . LETRA/ Ndërron jetë babai i Fildeze Hafizit, ja amaneti për drejtësinë dhe ambasadorët Lu e Vlahutin para vdekjes LETRA/ Ndërron jetë babai i Fildeze Hafizit, ja amaneti për drejtësinë dhe ambasadorët Lu e Vlahutin para vdekjesRating: 5.0
To Top