Home / Lajme / Kush është shoferi i kamionit që u kap me 2 kg heroinë në Durrës
Kush është shoferi i kamionit që u kap me 2 kg heroinë në Durrës

Kush është shoferi i kamionit që u kap me 2 kg heroinë në Durrës

Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para lidhur me drogën e kapur mbrëmjen e sotme në Durrës.
Siç mësohet, në mjetin tip Skania te ngarkuar me pelet, drejtuar nga shoferi Drilon Istrefi., ku gjatë kontrollit në vijën e dytë, policia ka konstatuar 4 pako me lëndë narkotike të llojit heroinë, me një peshë rreth 2 kg.
Këto pako më drogë, janë zbuluar të fshehura në kabinë, ndërsa policia nga një analizë risku e kryer, në vijën e dytë të kontrollit të mjetit, rezultoi se duhej kontrolluar ne detaje.
Blutë e Durrësit bëjnë me dije se hetimet po vijojnë dhe për këtë shkak nuk mund te jepen me shume detaje.

Kush është shoferi i kamionit që u kap me 2 kg heroinë në Durrës
Kush është shoferi i kamionit që u kap me 2 kg heroinë në Durrës
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje