Lajme

Kush është 31-vjeçari që vdiq pas sherrit me thika Borsh

Loading...

Viktima e sherrit me thika në Borsh të Saranës është identifikuar si Premtim Bega, 31 vjeç.
News 24 dhe BalkanWeb sigurojnë foton e 31-vjeçarit që vdiq pas sherrit mes shtatë personave.
Ndonëse nuk dihen ende shkaqet e sherrit mes të rinjve, paraprakisht mësohet se edhe një prej tre të plagosurve, i riu me iniciale E.O, 24-vjeç ndodhet në gjendje të rëndë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kush është 31-vjeçari që vdiq pas sherrit me thika Borsh Kush është 31-vjeçari që vdiq pas sherrit me thika BorshRating: 5.0
To Top