Home / Lajme / Kur Gruaja eshte KOMANDANTI : Kryemadhi nuk pyet as për burrin: Ta shkarkojnë që nesër, ai nuk është…(Video)
Kur Gruaja eshte KOMANDANTI : Kryemadhi nuk pyet as për burrin: Ta shkarkojnë që nesër, ai nuk është…(Video)

Kur Gruaja eshte KOMANDANTI : Kryemadhi nuk pyet as për burrin: Ta shkarkojnë që nesër, ai nuk është…(Video)

Kur Gruaja eshte KOMANDANTI : Kryemadhi nuk pyet as për burrin: Ta shkarkojnë që nesër, ai nuk është…(Video)
Kur Gruaja eshte KOMANDANTI : Kryemadhi nuk pyet as për burrin: Ta shkarkojnë që nesër, ai nuk është…(Video)

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka habitur me nje tjeter deklarate te forte te saj dje në “Tonight Ilva Tare” kur tha se Presidenti qe eshte edhe bashkeshorti i saj, te shkarkohet qe neser.

Tare: Kryeprokurorja e re duhet dekretuar nga Presidenti?

Kryemadhi: Presidenti është bashkëfajtor në gjithë këtë. Është bashkëpunëtor i këtij kaosi. Ai fuqizoi dhe i la pushtet të tepërt Edi Ramës për të kriminalizuar shoqërinë shqiptare.

Tare: Do të kërkoni shkarkimin e Ilir Metës?

Kryemadhi: Ta shkarkojnë që nesër. Ai nuk është anëtar i Partisë tonë.

Çipa: Kjo është akuzë e fortë

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje