Home / Lajme / Kundravajtje në autostradë! Çmenduri në aksin rrugor Kavajë- Lushnje (Video)
Kundravajtje në autostradë! Çmenduri në aksin rrugor Kavajë- Lushnje

Kundravajtje në autostradë! Çmenduri në aksin rrugor Kavajë- Lushnje (Video)

Ndodh edhe kështu në Shqipëri.
Një mjet shihet të ecë në kah të kundërt në autostradë, duke u bërë një burim i mundshëm aksidenti.

Ngjarja është shënuar këtë mëngjes në aksin rrugor Kavajë-Lushnje, në afërsi të rrethrrotullimit të Lushnjes.

Nga pamjet duket mjeti që ecën në krahun e kundërt të rrugës, teksa mjetet që i vijnë përballë mundohen të ulin shpejtësinë dhe ti shmangen./Top Channel

Kundravajtje në autostradë! Çmenduri në aksin rrugor Kavajë- Lushnje
Kundravajtje në autostradë! Çmenduri në aksin rrugor Kavajë- Lushnje

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje