Lajme

Kjo është nuse…! Shikoni çfarë i bën Andrra bashkëshortit të saj, Sinanit

Çifti i dashur i publikut shqiptar shijon prej disa ditësh pushime përrallore
Andrra dhe Sinan Hoxha janë në Australi dhe kanë ndarë momente mjaft të ëmbla me fansat. Në një prej postimeve të fundit Andrra ka treguar se është një bashkëshorte shumë e dedikuar.

‘Kjo është nuse’ ka shkruar këngëtari në videon e postuar ku duket Andrra të ndihmojë Sinanin të lajë duart me ujin e një çezme të veçantë. Ata u nisën jashtë vendit për pushime menjëherë pasi bukuroshja e këngëtarit festoi ditëlindjen.

Loading...

Çifti i dashur i publikut shqiptar shijon prej disa ditësh pushime përrallore
Andrra dhe Sinan Hoxha janë në Australi dhe kanë ndarë momente mjaft të ëmbla me fansat. Në një prej postimeve të fundit Andrra ka treguar se është një bashkëshorte shumë e dedikuar.

‘Kjo është nuse’ ka shkruar këngëtari në videon e postuar ku duket Andrra të ndihmojë Sinanin të lajë duart me ujin e një çezme të veçantë. Ata u nisën jashtë vendit për pushime menjëherë pasi bukuroshja e këngëtarit festoi ditëlindjen.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kjo është nuse…! Shikoni çfarë i bën Andrra bashkëshortit të saj, Sinanit Kjo është nuse…! Shikoni çfarë i bën Andrra bashkëshortit të saj, SinanitRating: 5.0
To Top