Lajme

“Kërcënimi” i Kryemadhit për prokurorët: Do ju publikojmë bisedat me trafikantët e drogës

“Kërcënimi” i Kryemadhit për prokurorët: Do ju publikojmë bisedat me trafikantët e drogës
Loading...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka kërcënuar prokurorët se do tu publikojë një pas një dosjet korruptive.

Kryemadhi ka kërcënuar prokurorët se do të publikojë dosjet e implikimit të tyre në raste korruptive.

Ajo tha se tashmë nuk do të ketë më heshtje për anëtarët e drejtësisë.

Në një intervistë për TemA TV, ajo ka folur për ngjarjet e fundit të arrestimit të ish kreut të ARRSH -së Dashamir Xhika dhe e cilësoi atë një arrestim politik.

Ajo akuzoi edhe kryeministrin Edi Rama se ka kapur drejtësinë.

Ndërkohë në lidhje me aksionin opozitar ajo u shpreh se janë ndarë punët për çdo person dhe kështu do matet edhe suksesi i çdo opozitari.

“Kërcënimi” i Kryemadhit për prokurorët: Do ju publikojmë bisedat me trafikantët e drogës

“Kërcënimi” i Kryemadhit për prokurorët: Do ju publikojmë bisedat me trafikantët e drogës

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Kërcënimi” i Kryemadhit për prokurorët: Do ju publikojmë bisedat me trafikantët e drogës “Kërcënimi” i Kryemadhit për prokurorët: Do ju publikojmë bisedat me trafikantët e drogësRating: 5.0
To Top